12:44 PM
Фіскальна служба підключила 190 компаній до системи e-Receipt

Державна фіскальна служба (ДФС) повідомила про підключення 190 суб'єктів господарювання до тестування системи реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій e-Receipt (електронний касовий чек). Про це пишеІнтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення відомства.

«Участь у тестуванні системи e-Receipt приймають 190 суб'єктів господарювання, які зареєстрували близько 300 кас, що передали 5500 тестових розрахункових і звітних документів. «Нова пошта» – серед основних майданчиків для тестування», – додали у відомстві.

Запущена в вересні 2018 року в тестовому режимі система e-Receipt передбачає онлайн-реєстрацію будь-яких пристроїв – персональних комп'ютерів, планшетів, смартфонів – без подачі в контролюючі органи документів у паперовому вигляді, а також безкоштовне їх використання.

«Нова пошта» вже створила інфраструктуру рішення, інтегрувалася з API системи e-Receipt, тестує в односторонньому порядку », – зауважило відомство.

У той же час до кінця лютого 2019 року ДФС має намір запустити низку електронних сервісів, серед яких – подача заяви на реєстрацію РРО в електронному вигляді, автозаповнення і подання заяви на внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб і отримання інформації про нараховані доходи та утримані податки для заповнення декларації для фізосіб за 2018 рік.

У ДФС додали, що в поточному році планують запровадити реєстрацію РРО «в один крок», а також налагодити взаємодію з системою ProZorro для автоматичного надання інформації про наявність в учасника закупівлі податкового боргу.

Система Е-Акциз буде запущена до листопада цього року, за планами ДФС, а до кінця 2020 року відомство хоче запровадити систему електронних перевірок Е-Аудит.

Раніше Mind писав, що фіскальна служба видала понад 1 млн посилених сертифікатів відкритих ключів торік.

Категорія: Гроші | Переглядів: 106 | Додав: RemZona | Теги: дфс, e-Receipt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Добавить комментарий

Подписка:1
Код *: