2:37 PM
ДОСТАВКА СУБСИДІЙ "УКРПОШТОЮ": КОЛИ І ЯК ОТРИМАЮТЬ ВИПЛАТИ ПЕНСІОНЕРИ

Компанія "Укрпошта" в березні-травні 2019 року розпочинає доставку монетизованих субсидій на оплату житлово-комунальних послуг понад мільйону пенсіонерів.

Про це повідомляє прес-служба "Укрпошти".

Також компанія доставить кожному одержувачу субсидій (близько 4 млн осіб) персональне повідомлення щодо нарахування субсидії і механізму виплати.

Під час пілотного проекту "Укрпошта" буде доставляти субсидії близько 1,1 млн пенсіонерам, які отримують пенсії через "Укрпошту", і максимально сприяти своєчасному отриманню платежів за надані комунальні послуги.

Зазначається, що наразі проходить процес підписання необхідних угод з Пенсійним фондом.

Всім пенсіонерам, яких обслуговує "Укрпошта", листоноші доставлять субсидії готівкою в день отримання пенсії.

Таким чином, пенсіонери зможуть не витрачати додатковий час на відвідування поштового відділення і вчасно оплатити комунальні послуги.

Термін дії пілотного проекту - березень-травень 2019 року. За результатами аналізу ефективності проекту буде прийматися рішення щодо його подальшого впровадження.

Субсидії будуть виплачуватися щомісяця за попередній календарний місяць (у березні - за лютий, в квітні - за березень, в травні - за квітень).

"Ми готуємо мережу для безперебійного забезпечення виплат субсидій тим, хто буде отримувати їх в готівковій формі через "Укрпошту". Жодних змін чи незручностей клієнти не відчують", - цитується в повідомленні генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

Нагадаємо, в рамках монетизації, кошти за лютий отримувачам субсидій виплачуватимуть через "Укрпошту" або на рахунок в "Ощадбанку" з 4 по 25 березня.

Міністр соціальної політики Андрій Рева під час наради щодо запровадження монетизації субсидій назвав нові правила отримання субсидій для пенсіонерів.

Президент Петро Порошенко заявив про впровадження монетизації субсидій для того аби підвищити соціальний захист малозабезпеченого населення України.

В уряді зробили важливе уточнення щодо монетизації субсидій. Тобто не потрібно особисто йти в "Ощадбанк" і відкривати рахунок для монетизації субсидій.

Читайте також: Монетизація пільг та субсидій: 5 головних запитань.

Раніше в уряді пояснили, що краще використовувати під час опалювального сезону: субсидію чи пільгу.

Категорія: Гроші | Переглядів: 100 | Додав: RemZona | Теги: субсидії, укрпошта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Добавить комментарий

Подписка:1
Код *: