1:29 PM
GlassOuse - комп'ютерна мишка для паралізованих і людей в яких немає рук.

2016 року, десь в листопаді, я зрозумів, мої руки більше не будуть працювати. Що для мене це означало? Я більше не зможу працювати за ноутбуком. Це був мій вихід в світ, можливість заробляти гроші. А в мене ж сім'я. Вихід я звичайно знайшов, я не звик здаватись.

Випадково, дивився на YouTube про різні технічні новинки і побачив цей девайс. Вартість його з усіма витратами (комісія, доставка) - 460 дол. Це майже моя пенсія  за 10 міс. Але, через 5 міс, в мене він був. . Сам девайс коштує 399 дол. Я вирішив докупити п'ять додаткових, силіконових насадок, які коштують 15 долл. Але це була зайва витрата. В комплекті з пристроєм, була додаткова. Насадка дуже якісна і її вистачить не на 50000 натискань,як заявляє виробник, а на всі 150000 натискань. Будьте обережні з сильним натисканням зубами, Може зламатися механізм кнопки, як це сталося у моєму випадку. На девайс є 1 рік гарантії. Деталь була сфотографована, і її без проблем вислали безкоштовно. Але мені вдалося відремонтувати зламану і тепер у мене є запасна.

Я знову можу працювати.

Доречі, цей сайт, зроблено за допомогою цього гаджета.

Я думаю, ця стаття стане у нагоді, багатьом людям, особливо тим, хто з різних причин, втратив змогу працювати руками.

Якщо у Вас залишилися питання, то напишіть мені і я обов'язково Вам відповім.

Написане вище, ні в якому випадку, не є інструкцією. На час написання, я хворію 12 років, найтяжчою формою розсіяного склерозу. На теренах інтернету, безліч інформації, про те, що це за хвороба, як її діагностувати. Але, майже нічого немає про те, як з цим жити, як бути в побуті. Врешті-решт, як бути з туалетом і помитися. Що можна їсти, а чого краще уникати, чи можна вживати алкоголь і скільки. Як покинути палити. Як залишитись потрібним суспільству і як не стати обузою для сім’ї.

Переглядів: 81 | Додав: RemZona | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Добавить комментарий

Подписка:1
Код *: